AGS AKADEMİ

2014 yılından bu yana eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan, son 2 yıldır ise Türkiye çapında online eğitimler düzenleyen AGS Akademi, çeşitli sektörlerde organizasyonları üstlenen, teknolojik ve sürekli kendini yenileyen eğitim anlayışı ile dijital etkinlik & eğitim alanında öncü olmaya devam etmektedir

AGS Akademi,2014 yılından bu yana eğitim, toplantı ve etkinlik alanında deneyim ve birikimlerini, tümpaydaşlarına en iyi şekilde aktarmayı hedeflemiştir.

AGS Akademi bünyesinde gerçekleştirilen eğitim ve etkinlikler, derneklere, vakıflara, sendikalara, ulusal ve uluslararası kuruluşlara, son teknoloji metotları ile eğitim ve organizasyon hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ

AGS Akademi olarak, gelişmenin ve eğitimin sınırları olmadığına inanıyor, kurumumuz ile birlikte çalışanlarımızın mesleki gelişimine önem veriyoruz. Yeniliklerin ve teknolojik gelişmelerin takipçisi ve uygulayıcısı olmayı, paydaşlarının memnuniyetini hedeflemiş bir kurum olarak etkinlik & eğitim sektörünün öncü şirketlerden biri olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

AGS Akademi, tüm proje ve eğitimlerinde kalıplaşmış metotlardan uzak, müşteri memnuniyetini benimsemiş, en iyi hizmeti almalarını ilke edinmiş bir kurumdur. Eğitimlerin ve etkinliklerin hedef kitleye ulaşması için gereken özveriyi gösteren, kalitelihizmeti her daim önemseyen bir kurumdur. Sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek bu değişimleri hızlı bir şekilde faaliyetlerine uyarlamayı misyon olarak belirlemiştir.